Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 6104 Kč
Naše cena: 4069 Kč Ověřit dostupnost

Bytelná lavice vyrobena v kombinaci železné kostry a borovicového dřeva. Dřevo je přírodní Příjemné posezení do zahradči parků.Technické údaje:šířka výrobku: 150cmhmotnost: 30kgnosnost: 250kgmateriál: borovice + kovbarva: přírodnímateriál balení: kartonvýška výrobku: 84,5cmhloubka výrobku: 73cmObsah balení:1x ROYAL parková lavice 150cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Jakub Škrna, Jičíněves:
Během objednání jsem poměrně přísný. Stojím si za kvalitou a přijatelnou cenou. U vás jsem vše našel a ještě navíc solidní jednání, které také nemusí být všude. Oceňuji rychlé vyřízení mé objednávky, je přesně takový, jaký očekávám a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká báječný jednání. Z vás by si měly vzít jiné eshopy příklad.

Kristýna Viklická, Žižice:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt líný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem objedná z části z něčeho co prdělo a mělo sestru a tatínka.

Marie Pirošová, Hřibojedy:
Původně jsem si přála ve velikosti 45 které jste ve velikosti 46 neměli, proto jsem objednala dle recenzí v očekávané velikosti 48 , velikost sedí, vysoký rozkvět to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak perfektní, už dlouho jsem netrefila velikost která celkem sedí.

Sebastian Chybík, Nižbor:
Z důvodu, že jsem člověk, který lpí na kvalitním zpracování, více než na ceně, pořídil jsem si v tomto e-shopu. Než jsem to ale udělal, telefonoval jsem do společnosti, abych si byl jistý v tom, že mi bude doručen ve špičkové kvalitě a včas. Bohužel jsem následně získal informace, že i když u zboží stojí k dispozici, k dispozici nebyl. Přesto jsme se domluvili k spokojenosti pro mě i prodejce a obchod se vydařil na výbornou.

Martin Kolesnikov, Svinčany:
Musel jsem chvíli přesvědčovat přítelkyni, že je pro nás výhodný a že budeme oba rádi. Když jsem jí řekl, že pokud jí nebude vyhovovat, tak vrátím, podlehla. Když jsem dneska přišel domů z kanceláře už ho testovala a byla více než překvapená. Nic se vracet nebude a za nás oba hodně děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 52 hodnotících

Diskuze

Rozálie H: Je to dostatečné?

Nikola V: já jsem to prostě chtěla

Amálie B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Lucie D: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Karolína N: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt