Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 785 Kč
Naše cena: 523 Kč Ověřit dostupnost

Houpací síť Dimenza se stane vaším oblíbeným útočištěm pro zasloužený odpočinek a relaxaci. Oceníte ji nejen vy, ale i vaše ratolesti, které si posezení v ní také zamilují.Houpací sít Dimenza je vhodná na zahrady a terasy domů. Textilní část je vyrobena z 65 % z bavlny a z 35 % z polyesteru.Pomocí závěsných ok můžete houpací síť Dimenza zavěsit a získat tak spojení pohodlí, kvality a originálního designu.Parametry:Nosnost: 120 kgBarva: zelená s pruhyRozměry: 200 x 100 cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Jáchym Slepčík, Homole u Panny:
Zakoupili jsme si Rohové provedení . Sestavení zabere spousty času a jsou potřeba tak dvou lidi. Složení je opravdu těžký oříšek, který jsme stavěli cca 3 hodiny. Chybělo spousty šroubků a doplňkových věcí. Návod je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si rozmyslete kam chcete, protože posunout jí tak, aby se nerozpadla je těžké na fištrón. K sestavení je potřeba mít hodně šikovné nářadí, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově nejlepší a vejde se do ní vše co chcete.

Jáchym Pipal, Plesná:
Testovaná kvalita, bezva značka. jsem už v minulosti měl, a proto jsem si ho objednal opět a opět mě nezklamal. Hi-tech vzhled, výběr z mnoha barevných variant, lehký a velký tak akorát. Maká jak otrok, takže za mě největší spokojenost. Všichni v okolí mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho koupil. S eshopem a doručením také jen perfektní zkušenost.

Markéta Cvanová, Příbram:
Objednala jsem si teprve před čtyřmi dny a dnes dopoledne mi zvonil pošťák u branky s balíčkem. Byla jsem nadšená rychlostí dodání, protože jsem se na balíček těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem zásilku otevřela. Koukl na mě úplně nový produkt se vším, co k němu dle návodu mělo patřit. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá hezky, tak věřím, že spln svůj účel.

Linda Kremeňová, Kosova Hora:
Člověk musí číst složení (jako na všem) a nebýt líný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem objedná z části z něčeho co prdělo a mělo maminku a tatínka.

Denisa Hamříková, Němčice:
Chci se přiznat, že jsem v minulosti asi dvakrát vyzkoušela stejný model jako je . Nabídka ostatních firem ale nebyla zcela přehledná a přišlo mi, že slibují něco, co nemohou dodržet. S nákupem jsem pak moc spokojená nebyla. V jednom případě chyběl český manuál, druhý dodavatel by docela problémový (nepříjemná komunikace, obtížná reklamace zboží). V případě mě ale oslovila už jeho předvedení a milost prodejce. Nejprve jsem se na dotazovala a moje otázky byly trpělivě zodpovězeny, i když jsem si doteď vůbec nic nezakoupila. Tento přístup mě k objednávce motivoval a musím říct, že jsem nakonec našla dobrého dodavatele a také výborný výrobek, který mohu všem doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 60 hodnotících

Diskuze

Marie D: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Ema Š: dobré

Matyáš B: tak jsem to dostala aje to super

František S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Julie Š: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt