Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 332 Kč
Naše cena: 221 Kč Ověřit dostupnost

Závaží k činkám chromované, 1 x 2,5 kg, průměr otvoru 30 mm.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Amálie Cicálková, Sudkov:
Nejdříve mne zaujala jasnost a přehlednost obchodu a nabízeného zboží. Vše byla informačně bohaté na první pohled a zakoupila jsem. Poté mne hned překvapila rychlost dovezení zakoupeného a dobré zabalení balíčku, aby zboží nebylo poničeno. Funkčnost a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a levná, komunikace milá a doručení opravdu okamžité. Nemám nic, co bych napsala jako špatné, takže za mě tři velké plus! Doporučuji.

Sabina Glancová, Rudíkov:
O jsem se dozvěděla zcela náhodou. Ve frontě v krámu o něm mluvily tři ženy stojící za mnou. Nějak jsem je nemohla neslyšet. A po pár minutách upoutaly moji pozornost. Něco podobného by mi také mohlo pomoci. Doma jsem okamžitě sedla k internetu a nabídku bez problémů našla. Váhala jsem celkem chvíli a v mžiku byla objednávka vyplněná. Zásilka byla doručena hned následující den odpoledne. A já si dnes říkám, že i dlouhá fronta k pokladně může být nakonec k něčemu prospěšná. S nákupem jsem totiž opravdu hodně spokojená.

Nikol Kuliková, Bystřice:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem moc nechtěl. Ale celkem mě velice přesvědčil. PRODUKT, který snese opravdu mnoho. Kupuji si je občasně, podle nálady. Za tak výhodnou cenu, dodání, chci v tomto případě, pouze obchod poradit. Přítel mě poděkoval a ještě jsem obdržela slevový kód pro další nákup.

Jonáš Žlůva, Černotín:
Když jsem váš poprvé přinesl do graáže, docela jsem měl obavy, co mi na to děti řekne. Má ve zvyku mi pořád dokola opakovat, že zbytečně utrácím za nesmysli, místo abych šetřil peníze na důležitější zboží. Měl jsem strach, že tentokrát to skončí stejně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva spatřil, řekla mi, ať jí ho ukážu, že ho vyzkouší. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátila, a já si musel pořídit další, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení všichni.

Matěj Vavrouch, Olšovec:
Hledal jsem dárky pro děti a vybrané Y jste měli skladem, což mne mile\hodně překvapilo oproti konkurenci. Navíc za bezkonkurenční ceny. Ihned jsem je objednal a druhý den mi je pošťačka přinesla do domů. Vše bylo naprosto báječné.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 77 hodnotících

Diskuze

Alžběta K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Andrea K: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Pavel L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Tereza K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Matyáš S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt