Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 1430 Kč
Naše cena: 953 Kč Ověřit dostupnost

Dětské dřevěné pískoviště. Kvalitní zpracování zaručuje dlouhou životnost. Povrch je bez povrchové úpravy. Certifikát FSC zákazníkům zaručuje, že použité dřevo je zdravé a kvalitní.Technické údaje:výška výrobku: 20cmšířka výrobku: ø127cmhmotnost: 12kgmateriál: borovicebarva: přírodnírozměr balení: 67x27x17cmmateriál balení: kartonObsah balení:1x Pískoviště 8-hranné - FSC

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Rozálie Hrtanová, Stolany:
Dlouho jsem googlovala nejlevnější , nakonec jsem nejlevnější našla na tomto eshopu. Je zbytečné dívat se na levnější jinde.

Alžběta Žigmondová, Našiměřice:
Jsem spokojená. byl opravdu bleskově doručen k mé celkové radosti. jistě budu povídat dále všem svým přítelkyním v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o perfektní obchod, okamžitá komunikace se zákazníky a pokud máte všetečný dotaz, vše vám velmi rychle a v pohodě zodpoví. Mám ráda, když se jedná o bleskové dodání balíčku a tady to opravdu probíhá. Doporučuji!

Denisa Derková, Archlebov:
Co víc si přát, než právě luxusní , kdyby podobných bylo víc, okamžitě by se krásně žilo. Je velmi kvalitní, což dokážu poznat a tak doporučuji dál. Neustálé užívání je doslova príma, ano, mám ráda modely, které nejsou pouhým modelem nebo spotřebním zbožím. Vždy hledám cokoliv víc a v tomto případě jsem to něco objevila. Díky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 101 hodnotících

Diskuze

Zdeněk G: tak jsem to dostala aje to super

Lucie K: dobré

Kamila V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Zuzana K: Je to dostatečné?

Anna T: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt