Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 747 Kč
Naše cena: 498 Kč Ověřit dostupnost

Karimatka samonafukovací Technické údaje: balení v široké slabé roli stačí povolit ventil a karimatka se sama nafoukne je možné napomoci rychlejšímu nafouknutí ústy, popřípadě tím lze docílit větší tuhosti karimatky karimatku lze přeložit napůl a srolovat pro úsporu místa tloušťka 2,5 cm rozměr 188 x 56 cm hmotnost 1,05 kg rozměr obalu - 57 cm délka, průměr 12 cm vhodná na kempování proti gumotextilním lehátků má velkou výhodu ve skladnosti a nízké hmotnosti, proti klasické karimatce má výhodu v pohodlném ležení a v trvanlivosti

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Lukáš Kaleja, Jestřabí Lhota:
Patřím k mužům, kteří neumí vybírat dárky. Nikdy mě nenapadne nic hezkého, čím bych potěšil. A často mě to dost mrzí. Teď, co znám , je to ale úplně jiné. Už jsem ji jako dárek objednal celkem šesti lidem a všichni byli stejně spokojení jako já. K tomu hodně překvapení, že jsem se snadno já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

Simona Ocelíková, Vratimov:
Po jsme s manželem pokukovali už dlouho. Stále jsme se ale nemohli vybrat. Takže jsme se rozhodli pro objednání a rozhodně nelitujeme. Přestože máme jen týden, už teď je mi jasné, že jsme udělali správně, více než dobře a jsme naprosto spokojeni.

Laura Zálabská, Hodětín:
Už jsem vám chtěla napsat dávno, ale vždy jsem na to zapomněla. Před půl rokem jsem u vás zakoupila , který úplně předčil mé očekávání. Jako každá ženská dbám při výběru hlavně na vzhled, ale manžel ocenil také funkčnost. Naprosto úžasný eshop. Přítel si u vás poté objednal obdobný model a také si jej moc pochvaloval, a že on to tak často nedělá. Takže jasně máte kvalitní a úžasné zboží.

Tobiáš Petlan, Náměšť na Hané:
Když jsem váš poprvé přinesl domů, docela jsem měl obavy, co mi na to rodina řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbytečně utrácím za hlouposti, místo abych šetřil kačky na důležitější věci. Měl jsem obavu, že tentokrát to skončí stejně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva uviděla, řekla mi, ať jí ho zapůjčím, že ho zkusí. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátila, a já si musel koupit další, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení oba.

Jiří Takács, Maletín:
Jako novicovi mi strčili do ruky . Nyní, po roce občasném hraní jsem si objednal opět tento . Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s prknem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nerozumné a konečně s přehledem přepinknu míček přes celé hřiště jako by se nechumelilo. S tímhle mám úžasný švih a radost ze hry je nyní někde úplně perfektní. Nejsem sice moc ostřílený hráč, ale díky perfektnímu vyvážení a celkovému pocitu přesnosti v ruce se mi daří i technicky obtížnější chvilky. Z tuhle cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním jsou na začátku a chtějí zažít něco extra.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 60 hodnotících

Diskuze

Adam M: 110 % spokojenost

Václav B: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Denisa P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Nikol M: nemá chybu

Aneta Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt