Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 3896 Kč
Naše cena: 2597 Kč Ověřit dostupnost

Dřevníkv medové impregnaci.Technické údaje:barva: medová+impregnacemateriál: boroviceváha výrobku: 45kgdélka výrobku: 60cmrozměr balení: 170x80x9cmvýška výrobku: 168cmšířka výrobku: 130cmObsah balení:1x DŘEVNÍK

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Oliver Humlíček, Nížkov:
mě zlákal již v okamžiku, kdy jsem se s ním seznámil. Z prvního blízkého setkání jsem měl nejprve velké nervy, ale ty byly opravdu neopodstatněné, jak jsem se přesvědčil. Zejména se totiž charakterizuje vskutku pohodlným ovládáním. Okamžitě ho vstřebají i ti, kteří s tímto v minulosti předchozí zkušenosti neměli. Po prvním seznámení si jistě získá také vás.

Gabriela Rodriguezová, Rostěnice-Zvonovice:
Nemohla jsem se rozhodnout, který objednat. Nabídka ve vašem eshopu je velmi pestrá. Díky vám jsem objevila přesně to, co jsem hledala a jsem nadšená. Oceňuji perfektní komunikaci, okamžité jednání a také slevy, kterou jsem u vás jako častá nakupující získala. Objednávám u vás vždy a budu i opět. Tento je ale zcela super.

Dominik Zapp, Bousín:
Klidně se přiznám, že jsem byl, co považovali na nesmysl. Pak jsem ale v dílně slyšel kámoše, jak o něm nadšeně hovoří. Pročetl jsem si webové stránky a můj původně skálopevný názor vzal za své. I kamarádka mi řekla, že bych neměl hanit něco, co jsem sám neotestoval. Takže jsem koupil a hned třetí den ho doručili. Používám ho sice teprve druhý týden, ale nemám mu co vynadat. Věřím, že mě nezklame ani v budoucnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 102 hodnotících

Diskuze

Andrea B: děda je z dárku je nadšený

Eva Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Michael K: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Barbora M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sabina M: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt