Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 786 Kč
Naše cena: 524 Kč Ověřit dostupnost

Ratanová metráž (umělý ratan), vhodné např. pro zakrývání balkónů. (cena za běžný metr) Nabízíme metráž o různé šířce: šířka: 1 m barva: sv. hnědá RD1Technické údaje:Obsah balení:1x RATAN metráž - RD1 - 1 m

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Valerie Prádlerová, Horní Jelení:
S kámoškami jsme se před týdnem bavily o nakupování, a přišla řeč i na tenhle váš . Jedna z kamarádek ho tam moc vychvalovala, tak jsem si řekla, že ho taky vyzkouším, a je opravud velmi cool! Nechápu, jak jsem bez něj mohla spoustu let exitovat! No, to je trochu nadsázka, ale skutečně je super, extra báječný a jestli někdo jste nerozhodnutí, tak rozhodně radím koupit, nevím o nikom, kdo by pak nebyl šťastný.

František Crha, Sudovo Hlavno:
Potřeboval jsem objednat v co nejvyšší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a balíček poslali urgentně. BalíčekDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si perfektní komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

Emma Demjanová, HAVÍŘOV:
Spokojenost nakupujícího by pokaždé měla být na prvním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde spíš o utopii. Ovšem pouze to splňuje, podobně tak, jako tento eshop, protože jsem hodně spokojena. Za levnou cenu jsem koupila to, co jsem chtěla. Svou hodnotou určitě předčí podobné modely, tím jsem si jistá. Mám radost, že jsem nenaletěla špatnému výrobci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 114 hodnotících

Diskuze

Lukáš L: je to fajné

Viktorie Š: děda je z dárku je nadšený

Tereza B: já jsem to prostě chtěla

Patrik K: tak jsem to dostala aje to super

Andrea T: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt