Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 401 Kč
Naše cena: 267 Kč Ověřit dostupnost

Skateboard dětský Technické údeje: ALU podvozek dřevěná deska Uchycení koleček s Alu osou  plastové viz foto lehký skateboard určený pro menší děti limitní hmotnost cca 40 kg vzhledem k Alu podvozku rozměr desky 60 x 15 cm potisk žralok...

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Barbora Čujanová, Horní Habartice:
Jasnou náhodou se mi dostala do rukou zpráva o . Přemýšlela jsem, jestli si jej mám zakoupit, přece jen jsem jej okamžitě nepotřebovala. Ale zvědavost zvítězila a myslela jsem si, že když mi nebude vyhovovat, bude se možná hodit našim dětem. Po několika dnech, kdy jsem používala jsem si jej hodně oblíbila, že si jej určitě nechám. opravdu doporučuji.

Samuel Tauchman, Ujčov:
v tomto krámě určitě budu nadále kupovat, mají tu největší výběr za nízké ceny , výhody a slevy. web je přehledný a najdu si hned to, co potřebuji. v normálním krámě větší moc neseženu, tu mají v těchto zboží velký výběr. Nosí se dobře, používám na domácí nošení. všem, co mají podobný problém, sehnat pohodlnou a přitom hezkou , vřele doporučuji. určitě doporučím babičce.

Radek Kopetzký, Razová:
Parádní spolehlivost! Mě překvapil, velmi lehce jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil online, nechtěla uvěřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to !“ Její strachy se okamžitě rozplynuly. Máme ho už víc než dva měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu nelitujeme!

Simona Hemzáčková, Šluknov:
Dlouho jsem hledala nejlevnější , nakonec jsem nejlevnější našla zde. Je zbytečné dívat se na levnější jinde.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 82 hodnotících

Diskuze

Karolína P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Ema S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Viktor G: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Radek K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Eva K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt