Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 786 Kč
Naše cena: 524 Kč Ověřit dostupnost

Dřevěný květináč z borovicového dřeva. Rozměr:30x30x31cmTechnické údaje:výška výrobku: 31cmšířka výrobku: 30cmhloubka výrobku: 30cmhmotnost výrobku: 3kgmateriál: borovicebarva: mořenározměr balení: 31x31x15cmmateriál balení: kartonObsah balení:1x květináč KOSTKA - 30x30cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Alžběta Šavarová, Česká Lípa:
Po přečtení několika recenzí jsem čekala, že po konzumaci budu mít "šok" a budu vonět jak fretka, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po obdobných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím častěji a jsem tak nějak víc v radosti v lepší náladě, víc se rozeběhnu..zatím jsem brala jeden kroužek, jak je psáno, ale možná vyzkouším dvě, jaký to bude mít efekt, možná mě to nakopne víc. Pro někoho, kdo uživá, určitě super.

Veronika Chlebová, Čestín:
Mám již měsíc a stále jsem nadšená

Adéla Jágrová, Sopotnice:
Bezva koupě! Jsem s tímto produktem naprosto spokojená. Mám ho v ložnici už čtyři týdny a stále se ho nemůžu nabažit. Má všechno co očekávám a co jsem hledala u podobných modelů které mě bohužel rozesmutněly. Už jsem skoro nevěřila, že bych mohla najít na něco skutečně funkčního. Jsem ráda, že jsem objevila právě tento eshop, protože s koupí jsem jistě neprohloupila.

Sára Knapcová, Otvovice:
Jednoduše jsem chtěla ve svém životě realizovat nějakou změnu. se k tomu ukázal jako stvořený. A skutečně, s ním je moje každodenní rutina nyní o poznání příjemnější než v minulosti. I vás někdy přepadne nutkání, že byste měli udělat krok do neznáma? Ale nemáte k životní změně většinou dost vůle. Pomocí budou takové pocity ihned pryč. Uvidíte, že na lepší život je zapotřebí většinou velmi málo.

Petra Kašpaříková, Víchová nad Jizerou:
Předtím jsem ho otestovala , byla jsem přesvědčená v tom, že už mě nic nemůže oslovit. Byla jsem velmi opatrná ke všem jiným výrobkům tohoto typu, Neměla jsem s nimi hezké zkušenosti. To nebyl tenhle výrobek. Otestovala jsem si, že pouze tento model nabízí reálně unikátní účinky. Přitom počáteční výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Jsem bez nadšení nadšená a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 99 hodnotících

Diskuze

Denis G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Ema M: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Nikola J: Ideální k osmnáctinám :)

Magdaléna T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Daniela M: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt