Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 354 Kč
Naše cena: 236 Kč Ověřit dostupnost

Podstavec pod květináč na kolečkách - čtvercový.Technické údaje:výška výrobku: 8cmšířka výrobku: 30cmhloubka výrobku: 30cmhmotnost výrobku: 2kgmateriál: borovicebarva: přírodníObsah balení:1x Podstavec pod květináč 30x30cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Sofie Pejchová, Tatenice:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita vyhotovení, žádný šmejd. Původně jsme chtěli na hlavně zahradu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo sehnat, ale nakonec jsem nakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Šimon Sliž, Pustověty:
Jako operátor výroby si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za dva dny byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil hodně krát a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou užitečnost a hezký účelný design. Skvělá kvalita zboží i servis, stoprocentně doporučuji!

Denisa Potěšilová, Hřivice:
Nemohla jsem se rozhodnout, jaký vybrat. Nabídka ve vašem e-shopu je velmi široká. Díky vám jsem našla přesně to, co jsem hledala a jsem spokojená. Oceňuji chytrou komunikaci, rychlé jednání a také slevu, kterou jsem u vás jako častá nakupující získala. Objednávám u vás často a budu i opět. Tento je ale zcela perfektní.

Sára Hausknechtová, Okoř:
Holky, nevím jestli páni někdy něco takového ohodnotí, ale my si myslím můžeme říct, že toto je celkem neuvěřitelně dobrý . Toto je produkt, která mi hodně všechno usnadnila, a jsem s ní zcela obměkčená. Syn se na to sice tváří, ale znáte to, chlap málokdy pochopí, když nám něco fakt pomůže. A já jsem vážně nadšená, že jsem něco takového na internetu našla. Takže pokud některá z vás váhá, pak vám tohle můžu klidně doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 64 hodnotících

Diskuze

Viktorie B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Adam S: funkční výrobek

Tadeáš Š: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Zdeněk P: je to fajné

Aneta Ď: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt