Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 276 Kč
Naše cena: 184 Kč Ověřit dostupnost

Florbalová čepel METROPOLIS-EUROSTICK - pravá, vhodná pro všechny běžné typy kónických hokejek, určených pro rekreační hraní. K dispozici v barvě bílé.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Amálie Pěstová, Uhlířské Janovice:
splňuje všechny vlastnosti napsané v návodu. Ovládání jednoduché, vysoká citlivost na jakoukoliv změnu v ovzduší, velmi tichý provoz u televize neruší a vzduch v místnosti stále příjemný, jako po vyvětrání. Mohu ze zkušenosti kupujícím doporučit,

Denisa Šefcová, Zhoř u Mladé Vožice:
Tento , to je jednoduše absolutně bezkonkurenční výrobek! Šetřila jsem si na něj poměrně dlouho, protože se mi vždycky ty penízky nějakým způsobem vytratily, ale nedávno jsem si ho pořídila a je to absolutně úžasné. Ale především se mi líbí, že je krásný. Ne že by to byla jediná výhoda, ale pro mě je to důležité. Ale je to i funkční věc, dejte na mě :-D

Nela Pryclová, Vitice:
Nedávno jsem si u vás zakoupila a hodně mě nadchnul, že jsem objednávku velmi rychle zopakovala. Je celkem velmi pěkný a hlavně užitečný. I přítel si ji pochvaluje, a to je hodně náročný. Musím ocenit také bleskové doručení i příjemnou pozornost v podobě slevy na další nákup. Hodně si vážím taktního přístupu i pomoci při výběru. Ačkoliv tam byl návod, s přítelem jsme se v tom celkem ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velmi uvítali.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 83 hodnotících

Diskuze

Daniel H: funkční výrobek

Emma V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Adéla V: Je to dostatečné?

Markéta D: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Adam K: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt