Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 735 Kč
Naše cena: 490 Kč Ověřit dostupnost

Běžecké boty NN 75 mm SKOL model 202, turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy, opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže, vázání systém N75, barevné provedení:svršek/ pata / podešev: tmavě šedá - červená/černá, černá/sv.šedá/černá, vel. 35.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Karolína Ospalíková, Chotutice:
S tímto nákupem jsem nejvíce spokojená. jsem si vybrala za účelem sportování a za tuto cenu si myslím, že jsem si rozumněji vybrat nemohla. jen a jen doporučuji, rozhodně nebudete litovat!

Michaela Damcová, Dražice:
S kámoškami jsme se před týdnem bavily o shoppingu, a přišla řeč i na tento váš . Jedna z nich ho tam hodně chválila, tak jsem si řekla, že ho také otestuji, a je opravud velmi cool! Nechápu, jak jsem bez toho mohla spoustu let exitovat! No, to je hodně nadsázka, ale skutečně je super, mega báječný a jestli někdo váháte, tak určitě radím zakouit, nevím o nikom, kdo by potom nebyl spokojený.

Andrea Weczerková, Libež:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita zpracování, žádný šunt. Původně jsme chtěli na hlavně chatu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo koupit, ale nakonec jsem zakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Gabriela Hnidzíková, Pulečný:
Nestává se mi někdy, že bych jakýkoliv na okamžitě chválila. Nejsem zastáncem nabídek za levnou cenu. Ale když jsem s ním skutečně ráda, proč se o tom nerozepsat. Třeba pomůže i někomu dalšímu. Co já se něčeho podobného nahledala, takže holky nebojte se a jistě otestujte. Navíc, doručení je zdarma.

Linda Červíčková, Salačova Lhota:
Byla jsem nákupem mile překvapena. Objednaný dorazil v rekordně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho pěkný vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si koupily něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na dva dny a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze

Lucie D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Gabriela K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Zdeněk Š: 110 % spokojenost

Šárka Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Sabina I: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt