Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 735 Kč
Naše cena: 490 Kč Ověřit dostupnost

Běžecké boty NN 75 mm SKOL model 203, turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy, opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže, vázání systém N75, barevné provedení viz foto - vel. 37.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Ema Frýdlová, Nový Bydžov:
Měsíce jsem přemýšlela o tom, který typ by pro mě mohl být nejpřínosnější. Objednala jsem jich celou řadu. Až teď, když jsem objevila jsem však věděla, že je to nej volba. Zamilovala jsem se do něj na první vyzkoušení a dále už hledat nechci. Svými kvalitami mi plně vyhovuje, zvládne cokoliv, co od něho vyžaduji. Jenom mi ho občas zkonfiskuje můj přítel.

Josef Rubín, Koroužné:
Mít vlastní je prostě osvobozující. Podle potřeby je hned po ruce když chci a to je skvělé

Antonín Lenděl, Špindlerův Mlýn:
Není nic milejšího než zakoupení tohoto stačí několik kliknutí a do třetího dne máte doma balíček z tady tou spokojeností. Je to perfektní věc, kterou jsem si chtěl objednat už velmi dlouho, ale vždycky jsem neměl čas. Přemluvila mě přítelkyně. Mám ho týden a dosud všechno v klidu a moje nadšení nemění se. okamžité doručení, lehké pořízení, velmi užitečná věcička.

Michael Kavalier, Děkov:
Než jsem nakoupil, tak jsem zavolal do eshopu zda opravdu mají na skladě. Byl jsem nedůvěřivý, ale bylo to zbytečné, za 3 dny mi doma zvonil doručovatel. Perfektní rychlost doručení.

Daniela Cmielová, Habřina:
Tento jsem hledala dětem a chtěla jsem tu nejvyšší kvalitu za nejlevnější cenu. Oslovila jsem pár eshopů a teprve u vás jsem objevila přesně to, co jsem hledala. Po měsíci zkoušení jsme natolik rádi, že jsme u vás zakoupily ještě jednu . Synovi se moc líbí a já jsem ráda, že jsem na eshop narazila. Doporučím vás také svým známým. Děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 72 hodnotících

Diskuze

Denisa K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Alžběta K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Tereza L: já jsem to prostě chtěla

Karolína H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Šárka H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt