Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 192 Kč
Naše cena: 128 Kč Ověřit dostupnost

Smývací roztok na vosky a nečistoty - 100 ml spray. Slouží k odstraňování starých vosků a nečistot ze skluznic lyží.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Marek Veltruský, Mezihoří:
Tento jsem objednal prvně a můžu s radostí oznámit, že jsem maximálně spokojený. Produkt funguje jak má, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první objednávka, tak po této zkušenosti můžu napsat, že tento výrobek si opět objednám jen odsud. Jsem opravdu spokojený a můžu všem jen doporučit. Jistota a kvalita. Perfektní.

Marek Vašnovský, Dobrá Voda:
Na doporučení kolegů v dílně jsem minulý měsíc zakoupil , protože už delší čas něco takového hledám. Prošel jsem pár webových nabídek a rozhodl jsem koupit právě u Vás. A vím, že volba byla dobrá. Splnil moje předpoklady, je na vzhled krásný, funguje a myslím, že bude i v budoucnu funkční. Přátelé měli pravdu a já jsem dalším radostným kupujícím. S klidným vědomím jej budu doporučovat všem příbuzným a kolegům.

Vojtěch Schiffer, Vyšší Brod:
Asi před půl měsícem jsem koupil zboží od konkurence, který mě hodně zklamal. Téměř jsem si v tom času řekl, že nic stejného už si kupovat nebudu. Ale milenka mi k narozeninám koupila . Prý si ho chválí řada jejích známých. Přemlouvala mě, ať ho také vyzkouším. Po pravdě jsem se po nějakých recenzích a zkušenostech jiných uživatelů nikam nehledal. Řekl jsem si, že dám šanci a usoudím sám. Byl jsem celkem potěšený. A když čtu hodnocení dalších zákazníků, vidím jednoduše, že je nás hodně.

Markéta Mrklovská, Český Dub:
Mám již 2 roky a stále jsem nadšená

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 70 hodnotících

Diskuze

Matěj A: 110 % spokojenost

Amálie N: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Barbora S: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Martin L: Přišlo to celkem rychle

Jana D: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt