Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 564 Kč
Naše cena: 376 Kč Ověřit dostupnost

Paměťová karta Adata MicroSDHC 32GB Class4Kapacita - 32 GB Rozměry - 15x11x1.0 mm Hmotnost - 0,25g Kompatibilita - mobile phone, PDA Certifikace - FCC, CE, BSMI, VCCI Rychlost čtení - 10~14 (MB/s) Rychlost zápisu - 2~5 (MB/s) Třída - Class 4Technické informace:Karty: micro SD/SDHC Kapacita: 32GB Rychlostní třída: Class 4 Čtení (MB/s) : 14 Zápis (MB/s): 5

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Kryštof Tihelka, Dolní Ředice:
S nákupem na ESHOPu mám pěkné zkušenosti. Teda jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst , o kterém jsem slyšel prostřednictvím kolegů v práci, mě navnadila na to zkusit si koupit. Byla to chytrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude opět potřeba.

Jáchym Kampf, Teplá:
Tak daný jsme si s tou mojí pořídili do našeho společného bytečku. Bez vytáček, partnerce se to moc nepozdávalo, několikrát jsem si poslechl, že je to na nic, že za věc jen vyhodíme peníze a skutek utekl, máte to stejně, ne? Avšak pak ho doručili, a co vás napadá, že se stalo? Petra mi ho už nepůjčila, musel jsem si pořídit ještě jeden, protože opravdu velmi rychle změnila stanovisko. Dneska už bychom se bez tak skvělé neobešli.

Anežka Alvarezová, Žabeň:
Řeknu Vám, že k nákupům přes internet jsem hodně skeptická, a proto jsem si i tento obchod nejdříve vyzkoušela a napsala tam. Musím říci, že paní, co mi odepsala na emial, byla hodně milá a ubezpečila mě, že zboží dorazí v pořádku do tří dnů od objednání. Proto jsem si tento výrobek zakoupila a na doručení jsem nečekala ani čtyři dni. došel v dobrém stavu. Užívám ho docela často a neměnila bych.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 92 hodnotících

Diskuze

Petra H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Miroslav B: Jsem ráda, že to mám

Markéta K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Julie S: dobré

Oliver R: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt