Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 575 Kč
Naše cena: 383 Kč Ověřit dostupnost

Paměťová karta Adata MicroSDHC 32GB Class4 + adaptérKapacita - 32 GB Rozměry - 15x11x1.0 mm Hmotnost - 0,25g Kompatibilita - mobile phone, PDA Certifikace - FCC, CE, BSMI, VCCI Rychlost čtení - 10~14 (MB/s) Rychlost zápisu - 2~5 (MB/s) Třída - Class 4Technické informace:Karty: micro SD/SDHC Kapacita: 32GB Rychlostní třída: Class 4 Čtení (MB/s) : 14 Zápis (MB/s): 5

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Simona Zámostná, Lhoty u Potštejna:
Jako každá manželka miluji hezké věci, které jsou něčím úžasné. Shopping je pro mě radost. Ovšem často potkám nesolidní obchody, hodně mi vadí i předlouhá doba doručení (4 dni i více). Vy jste mě mile překvapili, jelikož vše proběhlo lehce a rychle bez dlouhých zdržení. I když jste neměli skladem, nečekala jsem více jak 3 dni a jako omluvu jsem dostala malý dáreček. Skvělý obchůdek.

Nela Hysková, Biskupice-Pulkov:
Jako maminka samoživitelka nemám korunek nazbyt, ale se mi hodně potřebuji a tak jsem se rozhodla jej zakoupit už kvůli tomu, že podobné modely jsou dražší a nezdály se mi tak dobré. A tuším, že jsem vybrala správně. Telefonicky jsem si ověřila jeho dostupnost a děkuji moc za velmi stabilní zboží i za hezké obchodování.

Sebastian Huczala, Liptaň:
Není nic milejšího než nákup tohoto stačí několik kliknutí a do třetího dne máte doma balík z tady tou radostí. Je to perfektní věc, kterou jsem si chtěl objednat už velmi dlouho, ale vždycky jsem váhal. Přemluvila mě přítelkyně. Mám ho týden a zatím všechno v pořádku a moje nadšení nevychládá. okamžité doručení, snadné pořízení, hodně užitečná věcička.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 110 hodnotících

Diskuze

Daniela P: dobré

Daniel Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Barbora P: nemá chybu

Patrik Č: funkční výrobek

Dominik A: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt