Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 1196 Kč
Naše cena: 797 Kč Ověřit dostupnost

Toner Safeprint CLT-Y4072S kompatibilní žlutý pro Samsung CLP-320/325/CLX-3185 (1000str./5%)Kompatibilní tonerová kazeta SAFEPRINT pro Samsung CLP-320/325/CLX-3185 (CLT-Y4072S/yellow/1000K) Díky příznivé ceně a vysoké spolehlivosti jsou kompatibilní tonery Safeprint oblíbenou volbou našich zákazníků. -Vysoká úspora nákladů na tisk -Kvalitní kompatibilní spotřební materiál vyrobený v ČR -Tonerové kazety vyráběny dle norem ISO -Certifikát výtěžnosti (garance minimálně stejné kapacity jako u originálu) -U výroby jsou používány vždy nové komponenty -Záruka 36 měsíců (minimální poruchovost) -V případě závady výměna kus za kus -Záruka proti poškození stroje -Pokud není skladem obvyklá dodací lhůta do 7 dnů Vzhledem k použitému způsobu výroby dle ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 a norem výtěžnosti kazet a vzhledem k používání nerecyklovaných, ale vždy nových interních komponent, poskytujeme na tonerové kazety záruku 36 měsíců. Dále Safeprint garantuje a přebírá v případě dodávek alternativního spotřebního materiálu SAFEPRINT automaticky veškeré platné záruky za tiskárny a kopírky, včetně poskytování záručního a pozáručního servisu na tato zařízení. Jedná se o vysoce kvalitní kompatibilní spotřební materiál.Technické informace:Pro výrobce: Samsung Náplně a tonery: Alternativní tonery Barva náplně: Žlutá

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Lucie Padrtová, Řetůvka:
Za tento uděluji největší palec nahoru. Velmi mě udělal radost a mohu říci, že jsem nečekala velký úspěch. Objednávala jsem tento produkt y počátkunejdříve} jako překvapení k narozeninám, kdy jsem si ho po otestování musela objednat i já sama. Teď už doma kupujeme jen tento produkt a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám dobře slouží, co vím, nikdo s ním neměl doposud nijaký problém.

Marek Vontor, Byzhradec:
Doporučuji! Já osobně jsem z nadšený a chválím kdekoliv, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na kvalitu příliš nehledí a kvantita převažuje nad zpracováním, je jedinou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na časy, kdy věci vydrželi dlouho. A právě tento kousek splňuje, používám ho už roky a jistě nadále budu. Milý byl přístup eshopu, který mi mile zodpověděl mé otázky.

Aleš Bečkovský, Kostelec na Hané:
Nebyl jsem velký příznivce jakýchkoliv novinek. Ale jsem shlédl u kamaráda a jen tak volně se na něj zeptal. Vypadalo to, že o něm kamarád vydrží vyprávět celé hodiny. A to je to jinak celkem málomluvný člověk. Říkal jsem si, že když to takovým způsobem "chytlo" jeho, mohl bych si koupit taky.  A udělal jsem dobře. Ani po půl měsíce té objednávky nelituji.

Matouš Kudlič, Doubravy:
Potřeboval jsem objednat v co nejvyšší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to velmi pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a balíček zaslali urgentně. ZásilkuDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si dobré komunikace a profesionálního přístupu k zákazníkovi.

Šimon Aulich, Zachrašťany:
Hezká i do rodiny. Pro občasné zahrání v rodině stačí tři krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro pro pár). Pro pravidelnější uživání a lepší stavění balíčků už to chce více jak dvě zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 3 sady budou nejspíš vítané, byť ne zcela nutné. Hraní 1vs1 je klasika a napínavé. Bitva s 2-3 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nezhlédneme, ale vhodnější pro partu kamarádek či rodinu (jen bude těžší do toho všechny zasvětit). mají vydařené použitelnost, jde o fajnové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v použití a užitku. Myšleno tak, že lehce pochopíte pravidla, ale podstatně hůře se naučíte pouýžívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to hodiny cvičení. :D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 54 hodnotících

Diskuze

Johana P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jakub P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jaroslav R: tak jsem to dostala aje to super

Eva L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Filip V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt