Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 1436 Kč
Naše cena: 957 Kč Ověřit dostupnost

Obrazový válec Safeprint 42102802 kompatibilní černý pro OKI B410/B430/B440 (25000str./5%)Kompatibilní tonerová kazeta SAFEPRINT pro OKI B410/B430/B440 (42102802/drum/25000K) Díky příznivé ceně a vysoké spolehlivosti jsou kompatibilní tonery Safeprint oblíbenou volbou našich zákazníků. -Vysoká úspora nákladů na tisk -Kvalitní kompatibilní spotřební materiál vyrobený v ČR -Tonerové kazety vyráběny dle norem ISO -Certifikát výtěžnosti (garance minimálně stejné kapacity jako u originálu) -U výroby jsou používány vždy nové komponenty -Záruka 36 měsíců (minimální poruchovost) -V případě závady výměna kus za kus -Záruka proti poškození stroje -Pokud není skladem obvyklá dodací lhůta do 7 dnů Vzhledem k použitému způsobu výroby dle ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 a norem výtěžnosti kazet a vzhledem k používání nerecyklovaných, ale vždy nových interních komponent, poskytujeme na tonerové kazety záruku 36 měsíců. Dále Safeprint garantuje a přebírá v případě dodávek alternativního spotřebního materiálu SAFEPRINT automaticky veškeré platné záruky za tiskárny a kopírky, včetně poskytování záručního a pozáručního servisu na tato zařízení. Jedná se o vysoce kvalitní kompatibilní spotřební materiál.Technické informace:Pro výrobce: OKI Barva náplně: Černá Náplně a tonery: Alternativní válce Počet výtisků při 5% pokrytí: 25000

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Julie Šohajová, Chvalkovice:
Dobře skladný. Lehce použivatelný a snadno lze s ním pohybovat.Jeho váha zajišťuje dobrou a snadnou mobilitu. Objednala jsem si tento výrobek k představení na oslavných akcích a oslavách. Jsem zatím velmi spokojená a tuším,že bude vše i nadále v pořádku. Vřele doporučuji pro lidi,kteří rádi mluví a nemají konzultace,protože díky mluveného základu je možné plnit si své sny....

Johana Ryšková, Čerčany:
Pořizovala jsem tento prvně. A i když jsem měla určité obavy, zjistila jsem, že byly naprosto zbytečné. Rychlost doručení, hezká komunikace a osobitý přístup je bonusem a já jsem uspokojená. Zcela mi vyhovuje a vím, že jsem v tomto eshopu nenakupovala naposled. Můžu jen a jen všem doporučit.

David Lossmann, Pluhův Žďár:
Nedávno jsem našel katalog , kde jsem si o něm dohledal podrobnější informace. Zaujal mě už papírově podobě. Koupil jsem ho jako dárek a zároveň šikovnou pomůcku. A musím napsat, že jsem určitě nekoupil blbě. Vzhled, cena, kvalita – všechno na špičkové úrovni. Alespoň se nemusím obávat, že by takový dárek přišel nevhod. Nic co udělalo mé manželce takovou radost, jako tento .

Vanesa Rajlichová, Sytno:
preferuji zdravý životní styl, měla jsem celkem velký problém nakoupit si zboží v normálním krámě. K tomu všemu sortiment je velice malý, ceny jsou nadsazené, a tak jsem vyhledala na internetu eshop, který se zabývá tímto stylem. Nemohu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla nerozhodná ohledně , zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi hodná paní - slečna vysvětlila, z čeho se skládá, na co se používá a společně jsme celou zakázku dotáhli do zdárného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doprava je kapitola o jiném povídání.

Kateřina Houserková, Radovesice:
Jako každá mamina miluji hezké dárky a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu v odpovídajíc kvalitě. S vaším jsem hodně spokojená, oceňuji skvělou komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi příjemné jednání a širokou nabídku. Ráda se k vám opět vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým známým.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 47 hodnotících

Diskuze

Tereza F: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jan B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Dominika D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Alena M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Klára B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt