Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality .

Běžný prodej: 1349 Kč
Naše cena: 899 Kč Ověřit dostupnost

Obrazový válec Safeprint CE314A kompatibilní černý pro HP Color LaserJet CP1025/Pro 100 M175 (7000/14000str./5%)Kompatibilní tonerová kazeta SAFEPRINT pro HP Color LaserJet CP1025/Pro 100 M175 Drum (CE314A/drum/7000/14000K) Výtěžnost (barevně) - 7 000 stran (barevně) Výtěžnost (černobíle) - 14 000 stran (černobíle) Díky příznivé ceně a vysoké spolehlivosti jsou kompatibilní tonery Safeprint oblíbenou volbou našich zákazníků. -Vysoká úspora nákladů na tisk -Kvalitní kompatibilní spotřební materiál vyrobený v ČR -Tonerové kazety vyráběny dle norem ISO -Certifikát výtěžnosti (garance minimálně stejné kapacity jako u originálu) -U výroby jsou používány vždy nové komponenty -Záruka 36 měsíců (minimální poruchovost) -V případě závady výměna kus za kus -Záruka proti poškození stroje -Pokud není skladem obvyklá dodací lhůta do 7 dnů Vzhledem k použitému způsobu výroby dle ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 a norem výtěžnosti kazet a vzhledem k používání nerecyklovaných, ale vždy nových interních komponent, poskytujeme na tonerové kazety záruku 36 měsíců. Dále Safeprint garantuje a přebírá v případě dodávek alternativního spotřebního materiálu SAFEPRINT automaticky veškeré platné záruky za tiskárny a kopírky, včetně poskytování záručního a pozáručního servisu na tato zařízení. Jedná se o vysoce kvalitní kompatibilní spotřební materiál.Technické informace:Pro výrobce: HP Barva náplně: Černá Náplně a tonery: Alternativní válce

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Sebastian Kusenda, Oslov:
kurýr přivezl ve stoprocentním stavu a ve smluvený termín. Bohužel podle nabídky, měl přijít v dárkovém pouzdře, což ale chybělo. Kdyby nešlo o prezent, zřejmě bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem byl nucen, ovšem i navzdory tomu komunikace byla příjemná. Přijal jsem omluvu a okamžitě mi zaslali krabičku s pouzdrem. Co bych ale zlepšil, je výběr dopravců. Eshop nabízí jednu společnost, která vyžaduje balné. Další peníze navíc.

Karel Děkanovský, Chřibská:
Po zkušenostech se zahradním nářadím už nakupuji pouze . perfektně drží, rukojeť je příjemná. S se dostanete úplně všude. Koupil jsem ji na domácí práce, 2x použita na dřevo. Funguje skvěle

Aneta Labantová, Bolešiny:
Ve chvíli, kdy jsem poprvé spatřila a vedle něj takhle nízkou cenu, tak jsem se málem až lekla. Ale řekla jsem si, že ho vyzkouším. Naštěstí, protože tato věc opravdu předčila moje očekávání. Očekávala jsem absolutní šmejd, ale dostala jsem opravdu kvalitní skvělá věc z kvalitního materiálu, kterou využívám téměř neustále! Výjimečná a opravdu levná koupě, takových jsem poslední dobou moc neudělala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 63 hodnotících

Diskuze

Kateřina M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Denisa P: já jsem to prostě chtěla

Laura G: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Vojtěch C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Lukáš V: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované . Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt