10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l.

Běžný prodej: 419 Kč
Naše cena: 279 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové nealkoholické sladové pivo vyrobené ze špaldy je 100% přírodní produkt plný z vysoce kvalitních surovin. Slazené sirupem z agáve s nízkým glykemickým indexem. Při výrobě jsou tak cenné rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitaminy zachovány.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, agáve sirup*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 171 kJ (40 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.5 g, (z toho cukr: 8.4 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Sofie Zabranská, Hořice na Šumavě:
Od toho času, co jsem s mimčem, objednávám často přes net, je to klidnější, než se s miminem tahat po obchodech, nebo si hledat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš e-shop, kde vždycky najdu produkty, které potřebuji. Narazila jsem tam i na tento 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l, a to mě jen utvrdilo v tom, že objednávat u vás je dobrá volba. Nemůžeme si jej s miminkem vynachválit.

Daniel Břenek, Snět:
Když už si něco pořizuji, tak chci, abych měl jistotu, že mi k tomu nabízejí taky zdarma servis, objednání přes internet, potencionální možnost vrácení produktu a samozřejmě přivítám co nejrychlejší doručení. Několikrát jsem se spálil a nedůvěřuji preventivně. Zde mě ale nezklamali, byla to opravdu moc dobrá volba. Je příjemné vědět kde dělají svojí práci dobře.

Hana Plchová, Křižánky:
objednala jsem si u vás 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem chtěla a hlavně funguje. Velice si cením rychlosti zaslání, která byla opravdu blesková. Takové jednání jako u vás bohužel není standartem. Ještě jednou mnohokrát děkuji za bezchybné služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

Zuzana Schaffartziková, Vojtěchov:
Holky, netuším jestli páni někdy něco takového ohodnotí, ale my si myslím můžeme říct, že tohle je prostě neskutečně perfektní 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Tohle je produkt, která mi velice všechno usnadnila, a jsem s ní zcela obměkčená. Otec se na to sice tváří, ale znáte to, chlap málokdy pochopí, když nám něco fakt pomůže. A já jsem hodně nadšená, že jsem něco podobného na internetu objevila. Takže pokud některá z vás není rozhodnutá, pak vám tohle můžu určitě doporučit.

Vanesa Pietrowská, Úvalno:
S 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l jsem hodně spokojená, dobře sedí, jsou ulítle šité, nikde netáhnout, jsou velmi mocné. Všichni mi je přejí, takže dělají radost nejen mně, ale i okolí :)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Adéla F: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Antonín L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Vít B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Václav K: je to fajné

Valerie Š: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt