10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l.

Běžný prodej: 467 Kč
Naše cena: 311 Kč Ověřit dostupnost

Riedenburger Pilsner je mistrovské pivo nejvyšší pivovarné kvality. Je velice temperamentní s jemně chmelovým aroma Hallertau- německého aromatického chmele. S příjemně hořkou chutí a jemnými póry pěny představuje lahodné potěšení nejen pro všechny milovníky originálních piv.Složení: Voda, ječný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Sofie Milerová, Chlístovice:
Nějaký čas jsem váhala mezi tímto 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l a jiným, podobným. Nakonec jsem si na reakci emailu, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je produkt opravdu v obchodě a v jakém je stavu, vybrala tento produkt a své volby rozhodně nelituji. Nejen, že paní na telefonu byla skutečně milá a vstřícná, zboží dorazilo skutečně brzy a v neporušeném stavu. Všechno jak má být, nemůžu jinak než doporučit.

František Jovanovič, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav:
Vyhledal jsem si tento kus na daném obchodu z toho důvodu, že prodával za nejlevnější ceny a garantoval rychlost doručení. Proto jsem objednal a byl jsem mile překvapen, že tomu tak doopravdy je. Jsem spokojený a hlavně opravdu spokojen, že 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l slouží tak jak má. Jak se říká, šlape jako americké hodiny. Rád doporučím všem blízkým a známým. Osobní zkušenost je nejvíc a já ji mám, díky vám, velmi příjemnou. Doporučuji.

Miroslav Rýgl, Dunajovice:
Tento 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l jsem si vybral po přečtení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám aut více,mám možnost srovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi zatím jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou dlouhodobou recenzi je ještě čas ale zatím se jeví jako dobrý výrobek.

Jáchym Pech, Seninka:
Činnost této 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l je plně srovnatelná s nabízenými zahraničními výrobky za trojnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v fabrice jsou borci, to vím už dávno. Prostě je totálně blbuvzdorná.

Andrea Stojaníková, Petrov nad Desnou:
Oblíbila jsem si barvu 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Kupuji už ho mnoho let, ale tahle novina mi přijde zatím nejlepší. Přátelé je z toho nadšená. Také jsem jej doporučila přítelkyním a mé babičce, také ho začaly užívat a zatím slyším jenom {chválu|pochvaly). Věřím, že mě tedy zboží nezklame. Vyzkoušela jsem už mnohé řady a zoufale hledám mou nejskvělejší. Všechny jsou úžasné. Z této řady kupujeme více druhů a jsou vážně skvělé. Když je náhodou nenajdu a zakoupím něco podobného, jsem zklamaná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Viktorie K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Simona P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Eva M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Markéta L: Je to dostatečné?

Vít J: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt