10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g.

Běžný prodej: 1121 Kč
Naše cena: 747 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné sušené mango kousky, prvotřídní kvality, původem z fairtradeového zemědělství na Burkina Faso, představují lahodnou ovocnou pochoutku jedinečné tropické chuti a intenzivního aroma, bohatou na vitamíny, přírodní cukry, a další zdraví prospěšné látky. Ideální malá svačinka kdykoliv během dne na rychlé doplnění energie, do müsli, chutney, marinád a na sladké pečení a přípravu exotických jídel dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Sušené mango*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1271 kJ (301 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.8 g, (z toho cukr: 61.5 g), Tuky: 2.22 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.4 g, Bílkoviny: 2.96 g, Sůl: 0.062 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Oliver Trkovský, Vratěnín:
Ve své práci hledám vypadat hodně pěkně, protože se každý den potkávám se s klienty. Mým cílem je získat první dojem ihned na prvním jednání. Nejen v tomhle směru mi 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g moc pomohl. Cítím se zásadně víc jistě a také tak jednám. Pomocí něho jsem udělal výšlap tím správným směrem. Všechno se mi daří a on má na tom nemalý kus. Jsem uspokojený jako už dávno ne.

Radim Vaníček, Zdiby:
Jedná se o malinko levnější typ. Líbí se mi poměr cena-výkon, ale poté už jsem si 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g zakoupil, tak jej snad využiji. Za tu cenu je trochu pomalejší, ale přesto funguje perfektně a doufám, že se nám v práci ještě zužitkuje. Pokud bych kupoval opět, objednal bych bych dražší model, která bude rovnoměrná poměru cena-výkon.

Simona Velínová, Vystrkov:
Dostala jsem ho jako překvapení. Do toho času jsem nikdy ani neuvažovala nad tím, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se tedy rozhodnula, že ho hned otestuji. Bez výčitek musím potvrdit, že jsem byla velmi mile spokojená. Kamarádky, které u mě byly na skok se ihned ptaly, jak jsem s ní zadobře. Tak jsem popravdě pověděla, že si nemůžu stěžovat a bez váhání jsem jim to doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Dominika K: děda je z dárku je nadšený

Andrea C: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Zuzana C: nemá chybu

Magdaléna H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Patrik S: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt