10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml.

Běžný prodej: 480 Kč
Naše cena: 320 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové a nealkoholické pivo, z aromatického sladu, klasické, mírně hořké chuti piva představuje lahodné potěšení, jež využívá naši vlastní formu kvašení, který se vyhýbá tvorbě alkoholu již v procesu fermentace. Pivo je následně stočeno a zůstávají v něm cenné suroviny z organických složek a přitom neobsahuje alkohol a lepek.Složení: Přírodní minerální voda, ječmenný slad*, chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 124 kJ (29 kcal) na 100 g. Sacharidy: 7.1 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Alena Jarochová, Turovec:
Podívejte, tohle je produkt, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho uvádět, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl okamžitě napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a koupí si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i známým.

Martin Orel, Žďárná:
Pokud hledáte vyvážený poměr ceny a užitku, bude pro vás 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml skvělou volbou. Ostudu si přitom neutrhne dokonce ani před “rozmazlenými“ nakupujícími. Pro lidi, kteří stále váhají s objednáním, je 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml na seznámení se s danou kategorií výrobků perfektní. Jednoduše se s ním dělá, současně však perfektně plní svou funkci a ustojí porovnání i s podstatně dražšími typy.

Amálie Plešingerová, Počedělice:
Koupila jsem pro syna 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml a byl nadšený a vlastně všichni v našem okolí a spousta známých, chtěli hned kontakt na obchod, aby si to mohli také koupit

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Laura H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Tomáš M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Daniela G: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jáchym F: Celkem jsem spokojený.

Štěpán M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt