10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g.

Běžný prodej: 1305 Kč
Naše cena: 870 Kč Ověřit dostupnost

Klasické široké světlé nudle z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Michael Foltys, Hradec:
Kvalitní a cenově levný 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g, ke kterému se rád vracím. Vadí mi jen menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se vyhotovením. Byl to dárek, proto jsem si nemohl moc vybírat, ale opravdu mě to potěšilo. Přemýšlím o objednání ještě jednoho výrobku této značky. Doporučuji.

Gabriela Pruknarová, Zákupy:
Chtěla jsem potěšit svého manžela vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala eshop, ve kterém jej koupím. Jsem velmi nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem vybrala opravdu chytře. Zaměstnanec obchodu mne ubezpečil, že požadovaný 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g mají skladem a pošlou jej do druhého dne, děda byl z dárku nadšen a já jsem moc ráda, že jsem dobře vybrala.

Kristián Kendzior, Kmetiněves:
Testovaná kvalita, super značka. 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g jsem již v minulosti vlastnil, a proto jsem si ho koupil opět a opět mě potěšil. Hi-tech vzhled, výběr z hodně barevných variant, lehký a objemný tak akorát. Pracuje jak šroubek, takže za mě největší krása. Všichni v kanceláři mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho pořídil. S e-shopem a doručením také jen perfektní zkušenost.

Roman Schuh, Střeň:
Než jsem si nechal zaslat 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g, tak jsem zavolal prodejci zda skutečně mají 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g k dispozici. Byl jsem nedůvěřivý, ale bez důvodu, brzy na to mi doma klepal kurýr. Vysoká rychlost dopravy a dostupná cena.

Ondřej Prajzler, Český Těšín:
Fakt príma věc, tohle se opravdu jen tak nenajde. Můžu to všem vřele doporučit, takový 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g jsem sháněl na netu hodně dlouho, ale vždy měl nějakou vadu ? vysoká cena, mizerná kvalita, nebo chyby s doručením balíčku... Každopádně tohle je prostě príma, a jsem po všech směrech rád. Tento 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g můžu jasně doporučit rodině, kteří něco stejného shánějí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Ondřej J: Přišlo to celkem rychle

Gabriela K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Michaela M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Sára L: já jsem to prostě chtěla

Roman L: 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt