10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g.

Běžný prodej: 930 Kč
Naše cena: 620 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Barbora Líznerová, Veltrusy:
Poměr cena/výkon, jedná se o báječný 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, ne nejhorší, ale v této cenové kategorii mohu doporučit. Má trochu ostřejší ocas a poté se dostaví zajímavá směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako ne úplně příjemné, po uplynutí dalších 3 sekund se teprve dostaví líbezno v ústech. Bonus je neotřelý vzhled a navíc ve vydařeném designu, jako dárek vhodné. Za rozumný peníz solidní 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, takže ok. Psáno po prvním panáku ;)

Nikola Machuldová, Královské Poříčí:
Já sama nemám s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g své vlastní zkušenosti, koupila jsem ho mamince. Vybrala jsem ho hlavně z důvodu, že měl online velice hezké ohlasy a protože spousta kamarádek si ho taky pořídilo. Maminka, i když byla nejdříve trochu odměřená, si zboží teď velmi chválí. Vždy, když k ní s manželem přijedeme, tak o něm hovoří a je moc spokojená.

Šárka Kartusová, Sopřeč:
Stejně jako každá žena, která je zároveň manželkou i matkou, také já řeším zdraví partnera a dětí. Jakým způsobem se postarat o to, aby jim nic nescházelo a přitom se trefit do rozmanitých chutí muže i dětí? Jedná se o komplikovaná a důležitý úkol. Jeho splnění je ale snazší, než se vám jeví. A pomohl mi k tomu 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. S jeho pomocí mám garantováno, že o mé nejbližší je dokonale postaráno.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Kristián H: Jsem ráda, že to mám

Roman V: 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Matěj N: funkční výrobek

Tomáš V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kristián B: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt