10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g.

Běžný prodej: 696 Kč
Naše cena: 464 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní ořechovo-ovocná směs z lískových, vlašských, kešu a para ořechů a mandlí v kombinaci se sušenými plody moruše, višně a mochyně představuje chuťově optimálně vyváženou a lahodnou kombinaci zdraví extrémně přínosných ořechů a bobulí prvotřídní kvality a je ideální jak k přímé konzumaci, tak do použití v každé zdravé kuchyni při výrobě domácích oříškovo ovocných pochoutek jako je müsli. Složení: Vlašské ořechy* (16%), mandle* (16%), kešu oříšky* (16%), lískové ořechy* (16%), para ořechy* (16%), moruše* (10%), višně* (5%), mochyně* (5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2371 kJ (566 kcal) na 100 g. Sacharidy: 18.7 g, (z toho cukr: 17.3 g), Tuky: 47.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 6.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.5 g, Bílkoviny: 16.3 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Adéla Škrobáčková, Kostelecké Horky:
Já jsem na nákup online moc stará, není to sféra, ve které bych se vyznala. Vlastně umím na webu jenom pracovat s e-maily a hltat zprávy. Ale vnučka mi jednou objasnila, jak se dá online objednávat a pořídila mi tento 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g. Jistě, nebyla jsem přesvědčená o tom, zda ho uplatním, jenomže když dorazil domů a skvěle fungoval, musela mi demonstrovat jakým způsobem si ho objednám svépomocí. Od toho dne si ho pořizuji pravidelně, protože je to opravdu skvělá věc a opravdu velmi mi usnadňuje život.

Nikol Kovalčuková, Bukovice:
10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g pro nás v rodině znamená hlavně spolehlivou značku kvality. Rádi užíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho objednala původně jenom pro sebe k užívání do zaměstnání. Jeden je ale málo, hodí se pořídit víc kusů, ty korunky stojí za to zainvestovat.

Tereza Kuvíková, Jablonné nad Orlicí:
Pokaždé mě to stálo spoustu peněz. Potom jsem našla, že existuje i jeho verze do práce. Řekla jsem si, že už jsem do toho investovala hodně, že si 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g prostě musím objednat. A udělala jsem sakra dobře. Peníze se mi už hodně krát vrátily zpátky. Pracuje skvěle bez jediného zádrhelu.

Vanesa Sisrová, Myslejovice:
Nervové vypětí, únava a množství trápení. Také já jsem na tom byla podobně. Lidem, které sužuje něco podobného, bych však s potěšením vzkázala, že vše má řešení. Nemusíte si den co den zoufat. Řešením je 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g. Pomůže vám jednoduchým způsobem opět obnovit vitalitu. Chcete-li se jednoduše cítit dobře, myslete na to, že to držíte pouze ve svých rukou. S objednáním produktu bych příště neváhala, ušetřila bych si starosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Andrea K: dobré

Marie E: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Matouš P: 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Zdeněk L: je to fajné

Alžběta R: Tento 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt