10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g.

Běžný prodej: 438 Kč
Naše cena: 292 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové preclíky, z celozrnné špaldy, která představuje zdravější alternativu klasické pšenice, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, původem z německého biodynamického zemědělství, představují klasickou křupavou pochoutku, nepostradatelnou na žádné správné oslavě či při večerním mlsání. Složení: Špaldová mouka* 1050 (73%), Špaldová mouka celozrnná* (15%), palmový tuk*, mořská sůl (1,8 %), droždí*, ječný slad extrakt*, preclík louh.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1729 kJ (410 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.5 g, (z toho cukr: 1.6 g), Tuky: 9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.2 g, Bílkoviny: 12.2 g, Sůl: 3.75 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Dominik Radina, Cerekvička-Rosice:
Letos na Vánoce jsem si řekl, že když objednávám hodně dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak prohlížel nabídky na webu, zalíbil se mi váš 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho objednal. Nečekal jsem nic moc, nemám s obdobnými zbožím dobré zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i moje nejšílenější očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak báječného! Příští narozeniny se na váš eshop podívám dříve, a počítám, že od vás zakoupím víc dárků než včera.

Václav Boška, Šluknov:
Skvělá 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g i do rodiny. Pro občasné pobavení v rodině stačí dvě krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro celou rodinu). Pro pravidelnější zábavu a lepší stavění balíčků už to chce více jak dvě zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 2 sady budou nejspíš vítané, byť ne zcela nutné. Hraní jeden na jednoho je klasika a napínavé. Bitva s 3-4 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nzažijeme, ale vhodnější pro partu kamarádů či rodinu (jen bude obtížnější do toho všechny zasvětit). 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g mají vydařené ilustrace, jde o lovískovací téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v taktice a užitku. Myšleno tak, že lehce pochopíte pravidla, ale podstatně hůře se naučíte využívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to týdny používání. :D

Vojtěch Haberzettl, Brantice:
Nechtěl jsme koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem plně informoval nejen o vašem obchodě, ale také o 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g, který jsem potřeboval pořídit. Zjistil jsem dobré reference a obdržel jsem |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát největší pochvalu a poděkovat

Natálie Kristová, Útěchovice pod Stražištěm:
10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g jsem hledala několik týdnů, v většině obchodech byl nedostupný, nebo předražený. Na radu přátel jsem si zvolila právě tento a jsem velmi spokojená. Spolehlivě plní všechny svoje funkce a má hodně pěkný design. Rovněž cena mi imponuje, a tak mohu doporučit i dalším.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Eva V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Markéta P: nemá chybu

Karolína S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Michael B: je to fajné

Rozálie D: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt