10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g.

Běžný prodej: 548 Kč
Naše cena: 365 Kč Ověřit dostupnost

Klasické pšenično-ječmenné křupavé tyčinky, obohacené o sójovou mouku a ječný slad, představují tradiční křupavé potěšení, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, které nesmí chybět na každé správně oslavě či při večerním mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, palmový tuk* neztužený, sůl, ječný slad*, sójová mouka*, preclík louh. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1576 kJ (372 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.3 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5 g, Bílkoviny: 12.7 g, Sůl: 3.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Matyáš Kopáčik, Čepřovice:
10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g, který nabízíte, jsem hledal jako náhradu za jiný, který mne nepomohl. Zpočátku jsem byl hodně skeptický, přece jen, jak se říká internet snese všechno a cena se mi zdála být rozumná. Svůj názor jsem změnil po obdržení balíčku. Moderní design, snadno čitelný a srozumitelný manuál k použití a hlavně model plně hodící se k tomu, k čemu je určen. Působivé, každému doporučuji.

Jan Kořenář, Hošťálkovy:
Častokrát jsem už naletěl. Většinou se nechám ukecat a koupím něco, co ani trochu nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si pomyslel i o 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g, nenapadlo by mě, jak hodně jsem se ošidil. Ze začátku jsem příliš ohromen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou dostalo něco tak kvalitního, co splňuje vše, co splňovat má. Bohužel se to neděje moc často a právě proto jsem tolik ohromen.

Marie Dohnalíková, Rakov:
Nechci si postěžovat, zboží dorazilo v totálním ordnungu. Třebaže byla stanovena sedmi denní doručovací lhůta, dorazil mi výrobek už třetí den, hezky zabalený a bez poškození. Hned jsme ho chtěli na zahradě vyzkoušet a funguje úžasně. Ani jsem nevěděla, že s tím budu tak překvapená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g zakoupila. Této koupě rozhodně nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Alžběta V: děda je z dárku je nadšený

Magdaléna Š: dobré

Amálie P: Tento 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Natálie F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Johana G: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt