10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g.

Běžný prodej: 855 Kč
Naše cena: 570 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Oliver Štamberg, Třebenice:
Už dlouhou dobu jsem si připadal celkově bez síly. Nic mě nebavilo a když, tak jsem s tím nebavil se. Hledal jsem nějak povzbudit). Potom jsem banner shlédl na webu, a jelikož cena byla nízká, šel jsem do toho. Stavil jsem se přímo v krámě, kde mi pomohlihelfli najít 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g vhodný přímo pro mě. Byli moc fajn, prostě profesionálové. Když bude potřeba, nemám obavu se tam opět vrátit.

Sára Kouřímová, Nesvačilka:
Bezva nákup! Jsem s tímto produktem zcela spokojená. Mám ho v ložnici už tři týdny a stále se ho nemůžu užít. Má všechno co očekávám a co jsem hledala u jiných modelů které mě bohužel rozesmutněly. Už jsem vůbec nedoufala, že bych mohla narazit na něco opravdu funkčního. Jsem ráda, že jsem našla právě tento eshop, protože s objednávkou 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem určitě udělal dobře.

Alena Kopincová, Chaloupky:
Běžně nakupuji přes Internet a nutně jsem potřebovala ke svému používání 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Po porovnání cenových nabídek mi Vaše vypadala nejlepší a tak jsem 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g ihned objednala. Doba @dodání|doručení} byla normální a také druh platby mi postačil. Splnil mé očekávání a pokud zůstanete na stejné úrovni, tak jste získali další spokojenou zákaznici.

Tomáš Kincel, Modřovice:
Parádní spolehlivost! Mě překvapil, velmi lehce jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil online, nechtěla věřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g!“ Její chmury se okamžitě rozplynuly. Máme ho už víc než tři měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu nelitujeme!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Veronika K: Tento 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Anežka L: nemá chybu

Alžběta A: Proboha. To raději přispěju na charitu

Marek R: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Lukáš O: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt