10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g.

Běžný prodej: 468 Kč
Naše cena: 312 Kč Ověřit dostupnost

Hřebíček mletý je sušený kalich s poupětem hřebíčkovce kořenného, který pochází z Molouckých ostrovů a v každé zdravé kuchyni si jako klasické sladko-pepřové koření snadno nachází své místo nejen při svařování různých nápojů a přípravě domácího punče, ale i při sladkém a slaném pečení a vaření dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Hřebíček*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

Aneta Mydlilová, Vítonice:
Dlouze jsem přemýšlela, jestli€zda si mám 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g pořídit. Cena se mi zdála velice vysoká a jsem docela nedůvěřivá. Když mně zakoupení schválil i přítel, tak jsem si tedy zakoupila. Kurýrní služba jej doručila za dva dny a mé první překvapení bylo, jak dokonale byl zabalený. Nedočkavě jsem vybalila z krabice a vyzkoušela. Prostě to nemá vadu a když mi šéf řekl, že mi jej uhradí a daruje k vánocům, měla jsem hned moc krásný den.

Viktorie Exelová, Praskačka:
Rychlé doručení. Dobrý a unikátní vzhled. Možná krapet vyšší cena. Jinak jsem s 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g spokojená. Nejkladněji boduji vzhled, vypadá mnohem lépe než na obrázku, ty kačky za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto výrobkem a ještě jedním, nakonec vyhrál tenhle. Podle toho, co jsem četla, byl tento produkt lepší než jeho napodobeniny v této cenové kategorii.

Filip Tomašák, Petráveč:
Manželka mě pověřila nákupem 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g. I když jsem nevěřil doporučení€radu jejích kamarádek0, nakonec jsem byl mile překvapen. Hezká vůně, výborná chuť, snadná příprava. 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g jsem dal svým kamarádům a sklidil nečekaný potlesk. Určitě najde své hezké místo v naší domácnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

Rozálie K: děda je z dárku je nadšený

Sabina T: Je to dostatečné?

Radim M: je to fajné

Sára V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Eva Ř: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt