10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g.

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské zeleninou plněné těstoviny z celozrnné krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ, zvané Cappelleti nebo plnění šneci představují jedinečný těstovinový rychle zpracovatelný polotovar plný lahodné zeleninové chuti nejen pro opravdové milovníky italských plněných těstovin, ale každé rychlé a zdravé pochutnání. Stačí 10 minut povařit a zalít omáčkou dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Těsto: celozrnná krupice z tvrdé pšenice*, voda. Náplň (26%): zelenina* (65%) (v různých poměrech: cibule*, mrkev*, pórek*, špenát*), strouhanka* (pšeničná mouka*, droždí*), bramborové vločky*, palmový olej*, ovesná vláknina*, koření* (v různém poměru: česnek*, pepř*, saturejka*), slunečnicový olej*, mořská sůl, emulgátor: sójový lecitin*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1287 kJ (305 kcal) na 100 g. Sacharidy: 52.6 g, (z toho cukr: 2.35 g), Tuky: 5.11 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.71 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.69 g, Bílkoviny: 9.32 g, Sůl: 1.08 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

Radim Aulík, Radenín:
10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g mě zaujal již v okamžiku, kdy jsem ho poprvé vzal do ruky. Z prvního vzájemného setkání jsem měl nejprve trochu obavy, ale ty byly naprosto zbytečné, jak jsem se utvrdil. Hlavně se totiž 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g charakterizuje vskutku pohodlným ovládáním. Hned si ho automatizují i lidé, kteří s tímto 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g před tím předchozí zkušenosti neměli. Po prvním otestování si jistě získá i vás.

Roman Kůna, Skorošice:
Na doporučení kamarádů v sportovním klubu jsem minulý měsíc objednal 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g, protože již delší čas něco podobného hledám. Prošel jsem pár webových nabídek a rozhodl jsem 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g koupit jen u Vás. A myslím, že volba byla správná. Splnil mé předpoklady, je na vzhled hezký, funguje a myslím, že bude i v blízké době spolehlivý. Kamarádi měli pravdu a já jsem dalším radostným kupujícím. S čistým vědomím jej budu doporučovat všem známým a přátelům.

Kryštof Hajna, Chomle:
10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g jsem spatřil poprvé u přítele na přednášce z biochemie. Hned jsem zaregistroval, že má dobrý design. Proto jsem se s kolegou chvíli bavil. Chválil si ho, tak jsem si řekl, že že si ho taky zakoupím. Vybral jsem si peníze, koupil si ho a nyní už můžu konstatovat, že si přítel nevymýšlel. Opravdu kvalitní věc a já jsem velmi rád, že jsem si ho objednal.

Lukáš Oktábec, Benešov nad Černou:
10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g bych vytkl dětský design. Zpracováním se může rovnat nejdražším konkurentům. Vyzkoušel jsem více těchto produktů a tento by se dostal tak na druhé místo z šesti. Dal bych okolo sedmdesáti procent. Užívám jej jej zatím jen krátce, tak nemůžu ještě přesně zhodnotit, ale věřím, že budu rád. Nadchlo mě na první pohled jak 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g funguje. Tímto se můžu chlubit všude okolo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

Jaroslav V: je to fajné

Viktorie S: Ideální k osmnáctinám :)

Aleš P: Celkem jsem spokojený.

Jana P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

František P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt