10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g.

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky se skořicovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou skořicovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, skořicové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Jáchym Elgr, Libuň:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g jsem si zvolil na základě příjemné kombinace slibované kvality a výhodné ceny. Webové stránky jsou hezky udělané, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro kupujícího hodně důležitý. Všem,kteří už nějakou dobu přemýšlí, že by 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g vyzkoušeli, bych poradil, ať s koupí neváhají. Evidentně je nás, spokojených zákazníků, dost, a potencionální drobnosti, které 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g občas lidé reklamují, považuji ze nepodstatné. Alespoň mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

Adam Voseček, Heršpice:
Činnost této 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je plně porovnatelná s nabízenými zahraničními výrobky za čtyřnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v továrně jsou machři, to vím už dávno. Prostě je absolutně blbuvzdorná.

Kryštof Vostál, Velká Bíteš:
Co mě vedlo k tomu, abych koupil 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g? Jednoduše ta překvapivě výhodná cena. A taky doporučení od přátel, kteří jsou už nějakou dobu maximálně spokojeni. Musím napsat, že mi nezbývá než se přidat. Občas jsem k zaváděným věcem skeptický, ale zde musím nechat svůj opatrnost bokem. Zbývá totiž pouze chválit a doporučovat dál.

Veronika Liprtová, Radovesnice II:
Co víc chtít, než právě luxusní 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g, kdyby podobných bylo víc, hned by se lépe žilo. Je velmi luxusní, což dokážu poznat a tak doporučuji dál. Neustálé používání je celkem príma, ano, mám ráda věci, které nejsou pouhým modelem nebo průmyslovým zbožím. Vždy sháním cokoliv víc a v tomto stylu jsem to něco objevila. Díky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Kateřina K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Alžběta K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Zuzana F: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Denisa Š: děda je z dárku je nadšený

Dominika L: dobré

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt