10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g.

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s citrónovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou citrónovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, citrón*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Vanesa Chromečková, Častohostice:
Dobrý 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g, díky kterému zvládám své denní povinnosti naprosto s přehledem. Luxusní, praktický, ale zároveň i nejnovější a cool. V obchodu je nabízen v mnoha variantách, které obšťastní i ty nejnáročnější zákazníky. Velkým plus je cena, která umožňuje jeho koupení široké veřejnosti. 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g je také i báječným dárkem k narozeninám, svátku nebo jen tak pro radost.

Natálie Pipová, Osíčko:
S tímto nákupem jsem hodně spokojená. 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g jsem si vybrala za účelem pohodlí a za tuto cenu si myslím, že jsem si krásněji vybrat nemohla. 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g jen a jen doporučuji, rozhodně nebudete litovat!

Hana Radomská, Týn nad Vltavou:
Když jsem si ho pořizovala, kupovala jsem na jistotu. Všechny moje přítelkyně, které 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g již mají, byly úplně spokojené. Žádná z nich neměla žádné špatné zkušenosti, ba právě výborné. A protože už jsem něco takového chtěla hodně často, nebyl důvod proč dál váhat. Všechna moje očekávání byla na úplně splněna. Přísahám, že neznám nic úžasnějšího, co by bylo aktuálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Dominika Lážnovská, Starý Vestec:
U této firmy objednávám docela často. Vychází mi vstříc jak s cenou za zboží, tak s kvalitou zpracování. S přihlédnutím k tomu, že v České republice není pestrá nabídka po těchto 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g, jiný eshop již nehledám. Jejich negativem je jenom termín dodání a další vedlejší náklady jako jsou: obalové materiály, cena za dopravu. Bohužel jestli chcete mít kvalitu levně, nezbude vám, než si počkat.

Jonáš Šádek, Křimov:
Obchod jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě pořizovat. Krám nabízí: - široká nabídka zboží - rozuné ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Eshopu - 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g - zájem o objednávající ho - rychlé zaslání

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Petra Z: Je to dostatečné?

Denisa Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Denisa L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Amálie Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Daniela P: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt