10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g.

Běžný prodej: 1508 Kč
Naše cena: 1005 Kč Ověřit dostupnost

Klasický vanilkový cukr, s vysokým obsahem mleté Bourbon vanilky s Madagaskaru, připravený z jemně mletého třtinového cukru, prvotřídní kvality, představuje klasického cukrového pomocníka do každé zdravé kuchyně, bez něhož se neobejde spousta sladkých receptů našich babiček.Složení: Třtinový cukr*, bourbon vanilka* (6,3%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1693 kJ (399 kcal) na 100 g. Sacharidy: 95 g, (z toho cukr: 91.3 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 0.6 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

David Zimula, Račice-Pístovice:
Musel jsem chvíli přesvědčovat přítelkyni, že je pro nás perfektní a že budeme oba rádi. Když jsem jí řekl, že když jí nebude vyhovovat, tak 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g pošlu zpět, souhlasila. Když jsem včera přišel domů z dílny už ho zkoušela a byla více než uspokojená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba moc děkuji.

Valerie Kleckerová, Vstiš:
Jsem příjemně překvapena jak okamžitým doručením, tak perfektním zajištěním, co se týče zabalení balíčku. Precizní. 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g přišel v pořádku, v krátké době a já ho můžu ihned využívat. Nemám co bych obchodu vytkla, vše zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem určitě pravidelně navracet a nakupovat opakovaně.

Jaroslav Kurel, Proseč pod Ještědem:
10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g jsem objednal jako další, protože jiný, celkem nekvalitní kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání o hodně více precizně zpracovaný a to už na letmý pohled. Bez ohledu na unikátní design a službu. Jako vizuálně založený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou kupuji, zdála hezká. A jsem v extázi! Nechápu, že jsem se tak dlouho s koupí rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o něco nižší, ale chápu, že za kvalitní se zkrátka platí.

Valerie Habová, Choteč:
S tímto nákupem jsem hodně spokojená. 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g jsem si vybrala za účelem pohodlí a za tuto cenu si myslím, že jsem si rozumněji vybrat nemohla. 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g jen a jen doporučuji, určitě nebudete litovat!

Michal Capouch, Radošov:
Dělali jsme si s klukama srandu, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku zajistilo udržet očekávanou energii. Standardně jsme se špičkovali, až nějakej kolega hodně zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal skutečně. Já už o sebe v tomhle směru pečuji delší čas, takže jsem mu ho jenom mohl schválit. Dneska mi poslal e-mail, že děkuje, už 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g má doma taky a pochválila ho i sousedka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

František F: funkční výrobek

Kamila R: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Aleš T: Celkem jsem spokojený.

Matouš P: 110 % spokojenost

Sebastian T: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt