10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g.

Běžný prodej: 671 Kč
Naše cena: 447 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert kokosový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jemnými kousky strouhaného kokosu představuje lahodně krémovou rychle a snadno připravitelnou kokosovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, strouhaný kokos* (8%), kokosová mouka* (8%), třtinový cukr*, zahušťovadlo lusk rohovníku*, himalájská sůl, zahušťovadlo (guarová guma*, xanthan). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1643 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 74.6 g, (z toho cukr: 62.5 g), Tuky: 6.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.9 g, Bílkoviny: 2.6 g, Sůl: 0.64 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Richard Gyngo, Meziříčko:
Po více než jednom roce zkoušení tohoto 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g chci napsat, že splňuje mé potřeby. Je užitečný, ideální a hodně silný. Již při nákupu jsme s ženou ocenili perfektní jednání i postavení. Takové jednání by měla být kdekoliv, ale bohužel není.

Ema Taťáková, Polkovice:
Nemám zdání, jak moc kupují tyhle věci ženy, ale já neodolala. 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g se mi vážně zamlouval a přišlo mi, že by se mi doma mohl hodit. A skutečně jsem přemýšlela dobře. Nyní ho používám každý dne. Vynikající kvalita, dlouhá životnost, zkrátka jedním slovem paráda a kdo něco podobného shání, tomu můžu bez okolků tenhle 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g doporučit.

Sára Chamradová, Mezina:
Koupila jsem především kvůli králikům a jejich chlupům (a samozřejmě dcery lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené okno, jinak vám 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g vytopí obývák:) Když se podíváte kolik prachu je z jedné dávky a co všechno jste si na sušácích nechávali vsáknout do zdí, asi se podivíte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Alžběta P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Kateřina K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Tereza T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Aneta C: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Denisa K: nemá chybu

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt