10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g.

Běžný prodej: 740 Kč
Naše cena: 493 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný cukrový posyp barevný, prvotřídní kvality a čistě přírodního původu, z kukuřičného škrobu a palmového tuku, obarvený řasou, světlicí, jablkem, mrkví, ředkvičkami a černým rybízem, velice sladké chuti, představuje 100% přírodní, pestrobarevný posyp, nepostradatelný na přípravu lahodných barevných dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni.Složení: Třtinový cukr*, kukuřičný škrob*, palmový tuk*, glukózový sirup*, přírodní barevné pigmenty (ředkvičky*, jablko*, černý rybíz*, mrkev*, světlice*, řasa). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1763 kJ (421 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.7 g, (z toho cukr: 85.8 g), Tuky: 5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Sára Knorrová, Zálesná Zhoř:
Jelikož preferuji zdravý životní styl, měla jsem celkem obrovský problém nakoupit si zboží v normálním krámě. Navíc výběr je hodně omezen, ceny bývají předraženy, a tak jsem vyhledala na netu obchod, který se zabývá tímto stylem. nemůžu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla na vážkách ohledně 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi příjemná paní - slečna vysvětlila, z čeho se 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g skládá, jak se používá a dohromady jsme celou objednávku dotáhli do úspěšného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola o jiném povídání.

Laura Lekešová, Žihle:
10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g jsou výborné a stálé produkty. Zatím mám výborné zkušenosti s výrobky. Doporučuji všem přátelům. Budu objednávat pdobné.

Jana Smudová, Zubrnice:
Dlouho jsem přemýšlela, jestli€zda si mám 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g objednat. Cena se mi zdála velice vysoká a jsem docela nedůvěřivá. Když mně nákup schválil i šéf, tak jsem si tedy objednala. Kurýrní služba jej dodala za tři dny a mé první překvapení bylo, jak pečlivě byl zabalený. Nedočkavě jsem vyndala z balíčku a vyzkoušela. Celkem to nemá vadu a když mi přítel řekl, že mi jej zaplatí a daruje k vánocům, měla jsem hned moc krásný den.

Anna Zientková, Hrubá Skála:
Na eshopu jsem našla 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g, který jsem delší čas hledala. Přehlednost výrobků a dodací termíny byly vynikající . Co se týče doručení, byla jsem hezky překvapena. Obden mi přišla sms zpráva, že odpoledne mi bude dovezen balík. A tak se za 2 hoďky stalo. Dopravce zastavil pod mým bytem s zásilkou v ruce. Za mě chci jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Rozálie D: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Rozálie G: nemá chybu

Štěpán H: Jsem ráda, že to mám

Marek L: je to fajné

Eliška H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt