10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg.

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní obilná směs pěti druhů obilných vloček z kvalitního německého žita, pšenice, ovse, ječmene a špaldy představuje naprosto unikátní volbu pro Vaše každodenní zdraví. Optimální směs na základ müsli, do jogurtů, ale i na pečení jako příměs do těsta či na výrobu domácích karbanátků a jako zpestření zeleninových polévek. Složení: Žitné vločky*, pšeničné vločky*, ovesné vločky*, ječmenné vločky*, špaldové vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1437 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.9 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 2.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Šárka Zembolová, Vřeskovice:
S 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jsem vskutku spokojena. Do puntíku splnil veškerá očekávání a po rozbalení plně byl stejný jako na fotografii z e-shopu. Již podle produktových fotografií jsem si byla jistá v tom, co si kupuji a v rozpacích jsem tak nebyla. Od té doby, co ho mám doma, se můj život opravdu opravdu zjednodušil. Ostatním můžu velmi doporučit jeho objednávku. Zbavíte se jeho prostřednictvím celá řady problémů.

Nikola Hricková, Návojná:
10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg je díky příjemnému materiálu a trendy vzhledu ideální jak pro volný čas, tak pro den svazující nás pracovními nutnostmí. Kámošky mi ho chtějí vzít, protože pomocí němu jsem zajímavá a zvýší přesně to, co vyniknout má. Oceňuji na něm i to, že je snadno sehnatelný a kdykoliv potřebuji nový, není těžké ho objednat. Doručení obvykle dojde do druhého dne a jsem o něm informována díky emailu předem.

Tereza Stibalová, Žehuň:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit najít pro rodinu něco jako 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Vyhledávač mi našel tento internetový obchůdek a já zde po chvíli rozmýšlení nakoupila. Zásilka se zbožím přišla do 3 dnů, s produktem jsem zatím spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc peněz. Už bych ho nezměnila!

Jana Varhanová, Kšice:
Tento 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg samozřejmě doporučuji. Po přečtení testů a popisku jsem si objednala hned čtyři kusy a jsem s nimi zcela spokojená. Design i velikost odpovídá grafice a s kontaktováním obchodu kvůli doručení taky nebyl žádný problém. Používám je občasně a pořád vypadají čtyři jako nové. Jistě jim zůstanu oddaná i dále a objednám další, bude-li třeba. Což si nemyslím, protože dosud pracují 100%.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Kristián P: 110 % spokojenost

Štěpán K: tak jsem to dostala aje to super

Eliška M: nemá chybu

Dominika V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Eva Z: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt