10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Nabízíme pouze to nejlepší! S prodejem 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Kladné recenze zákazníků Vám to potvrdí a v diskuzi si můžete ověřit kvality 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g.

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Kč Ověřit dostupnost

Müsli směs pěti druhů obilných vloček s lněným a slunečnicovým semínkem s celými kousky meruněk, fíků a hrozinek představuje klasickou volbu všech milovníků müsli na snídani či na svačinu. Ideální s rostlinným mlékem, jogurtem či tvarohem nebo jednoduše samotná jako zdravá a vydatná svačinka či snídaně nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne.Složení: Sušené ovoce* (meruňky*, fíky*, hrozinky*), ovesné vločky*, pšeničné vločky*, špaldové vločky*, ječmenné vločky*, žitné vločky*, lněné semínko*, slunečnicová semínka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1371 kJ (325 kcal) na 100 g. Sacharidy: 57.4 g, (z toho cukr: 23.1 g), Tuky: 4.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 10.8 g, Bílkoviny: 9.3 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Sabina Houfková, Osové:
Chtěla jsem potěšit svého syna vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala prodejce, ve kterém jej zakoupím. Jsem velmi nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem vybrala opravdu chytře. Prodavač obchodu mne ubezpečil, že požadovaný 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g mají skladem a doručí jej do druhého dne, syn byl z dárku nadšený a já jsem moc spokojena, že jsem dobře vybrala.

Antonín Buřt, Dolní Těšice:
Vzhledem k tomu, že mi 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g vypověděl službu, nezbylo, než zakoupit si nový. Rozdíl mezi běžným a online prodejcem byl jak v ceně, tak dostupnosti a v neposlední řadě v ochotě. Navzdory tomu, že upřednostňuji osobní setkání a možnost si 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g osahat, nyní jsem volba padla službu eshopu. Tohoto rozhodnutí nemám proč litovat a tohoto prodejce doporučuji.

Alena Klímková, Besednice:
Už delší dobu jsme společně s mužem měli nějaké problémy. 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g vychvalovala kamarádka z kanceláře, kterou náhodou v minulosti potkalo něco podobného. Popravdě jsem zázraku nedávala šanci, ale s partnerem jsme byli toho názoru, že za zkoušku to stojí. Tak jsme si 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g koupili. Neříkám, že jsme tím vyřešili všechny potíže, ale hodně problémů nám usnadnil. Dneska bych si nechtěla vůbec představit ho nepoužívat.

Michal Pilský, Žďár nad Orlicí:
S babičkou jsme hledali kvalitní 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g do naší domácnosti. Hledali jsme funkční 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g, který nám vydrží delší čas. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit vyhazovat peníze. Hodně jste nám pomohli při výběru, oceňujeme rychlé a milé jednání.

Matouš Řezníček, Študlov:
Za mě 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g doporučuji a určitě se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Kateřina V: Tento 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Alžběta P: dobré

Eliška Č: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Roman B: tak jsem to dostala aje to super

Jana Ř: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

V našem eshopu prodáváme nejlevnější testované 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g. Víme, že pohodlí nákupu z domova z gauče je pro Vás důležitá. Proto většinu zboží jako 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g testujeme a snažíme se nabízet tu nejlevnější cenu. Příležitostně nabízíme i slevy pokud nějaké u prodejců objevíme.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Nahoru

info @ bezvakosmetika.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt